همکاری با ما

تمرکز فعالیت های موسسه پژوهشی مشخصه یابی پیشرفته بر ارایه خدمات تخصصی در حوزه آنالیز پیشرفته مواد می باشد. همکاری با موسسه در قالب های مختلفی امکان پذیر است:

 

·         پیوستن به تیم مشاورین

تیم مشاورین موسسه از متخصصین مجرب در زمینه علم و مهندسی مواد و شیمی (با تاکید بر شناسایی و آنالیز مواد) تشکیل می شود. این تیم محدودیت جغرافیایی ندارد و متخصصین از سراسر دنیا می توانند به عضویت آن در آمده، موسسه را در ارائه خدمات با کیفیت بالا یاری کنند. علاقه مندان به همکاری به عنوان مشاور موسسه می توانند درخواست خود را همراه با رزومه کاری به آدرس ایمیل موسسه amci@ut.ac.ir ارسال نمایند. 

 

·         پیوستن به موسسه به عنوان آزمایشگاه همکار

آزمایشگاه های مرتبط با شناسایی و آنالیز مواد و یا سایر آزمایشگاه های تخصصی مرتبط می توانند به عنوان آزمایشگاه همکار به شبکه ما بپیوندند. متقاضیان می توانند درخواست خود را همراه با رزومه آزمایشگاه/موسسه جهت بررسی به آدرس ایمیل موسسه amci@ut.ac.ir ارسال نمایند.

 

·         کار در موسسه

در چارچوب آیین نامه های داخلی خود و حسب نیاز موسسه، موسسه پژوهشی مشخصه یابی پیشرفته اقدام به جذب کارشناس و متخصص آنالیز مواد می نماید. در صورت تمایل به همکاری با موسسه در قالب کارشناس، رزومه خود را جهت بررسی به آدرس ایمیل موسسه amci@ut.ac.ir ارسال نمایید.

 

·         مشتری دائمی

اگر از مشتریان دائمی ما هستید و یا مایل به سفارش خدمات در حجم زیاد می باشید، می توانید از خدمات ویژه مشتریان ثابت ما استفاده کنید. جهت بهره مندی از این مزایا لطفا با شماره تلفن های موسسه تماس حاصل نمایید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل amci@ut.ac.ir ارائه کنید.